Monter grzejnictwa / Elektromonter / Operator maszyn

Backer OBR Sp. z o.o.

Pyrzyce lub Warnice lub Stargard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

  • montaż elementów grzejnych,
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dbałość o stanowisko pracy,
  • prawidłowa eksploatacja maszyn i urządzeń na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę - bezpośrednio w Backer OBR,
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (plus premie i dodatki),
  • doskonalenie zawodowe poprzez udział w szkoleniach w czasie pracy,
  • na wybranych stanowiskach możliwość bezpłatnego uzyskania uprawnień kwalifikacyjnych,
  • przyjazną atmosferę pracy w stale rozwijającej się firmie.

Wymagania

  • wykształcenie - min. podstawowe, mile widziane zawodowe lub średnie,
  • podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego lub chęć do jej nabycia,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany).

Prezentacja firmy

Backer OBR Sp. z o.o. - prężnie działający producent wysokiej jakości el... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji