Monter felg i opon samochodowych

Dolphin Poland LLP

Szwecja, Helsingborg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje doświadczonych Monterów felg i opon, praca na terenie Szwecji (Helsingborg)

Planowana data rozpoczęcia pracy: od 15 marzec 2019 do 15 czerwiec z możliwością przedłużenia do 15 sierpnia 2019

Praca przy zmianie opon i felg oraz prace przy utrzymaniu samochodu

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza,
  • doświadczenie w wykonywaniu w/w prac , ( mile widziana osoba do przyuczenia)
  • dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac,
  • znajomość języka angielskiego lub (tureckiego )w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

  • dojazd i powrót do i z Szwecji
  • zakwaterowanie
  • zapewniamy min. 45/h tygodniowo
  • stawka 10 EUR/h

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim i języku polskim za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna