Work Solutions Sp. z o.o.

WORK SOLUTIONS poszukuje dla swojego Klienta firmy o wieloletniej i ugruntowanej pozycji na rynku osób na stanowisko:

MONTER FASAD

Miejsce pracy: Francja /Rodan- Alpy

Zakres Zadań:

  • Montaż ociepleń (system dociepleń: wełna mineralna,/styropian - siatka - tynk).

Wymagania Pracodawcy Zagranicznego:

  • Doświadczenie przy pracach wykończeniowych min.2 lata
  • Mile widziane doświadczenie przy docieplaniu budynków
  • Zaangażowanie i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednie na umowie o pracę u Pracodawcy francuskiego na warunkach francuskich z pełnymi świadczeniami socjalnymi
  • stawka wyjściowa brutto 10,50 EUR/H za 35 godzin/ tydzień
  • możliwość pracy w nadgodzinach: 42 godzin na tydzień. Stawka za nadgodziny 13,12 EUR/H
  • wypłata dodatków branżowych do wynagrodzenia: 9,78 EUR (z tytułu posiłku poza miejscem zamieszkania) i 4,17 EUR/dzień za czas dojazdu do miejsca pracy
  • zapewnione przez pracodawcę dojazdy do pracy
  • przed wyjazdem zawarcie z agencją umowy cywilnej gwarantującej warunki zatrudnienia i wynagrodzenia u pracodawcy zagranicznego
  • pomoc agencji w organizacji wyjazdu