Monter Fasad Szklanych (modulowych i ryglowych)

Semi Polska Sp. z o.o.

Dublin Irlandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Actualnie firma Albada Ireland poszukuje pracownikow na stanowisko montrer fasad szklanych na budowe w Dublinie na okres 3-4 miesięcy . Prace zwiazane z montazem konstrukcji aluminiowo - metalowej , montaz paneli, modulow szklanych i panelowych , montaz szyb, montaz obrobek , silikonowanie
Firma zapewnia:
- Legalne zatrudnienie
- Kontrakt na czas trwania budowy według prawa w Irlandi.
- Bezpłatne zakwaterowanie , pokoje dwuosobowe (w wiekszsci sa pokoje jednosobowe).
- Pokrycie koszt tranportu z miejsca zakwaterowania na budowe srodkami komunukacji miejskiej.
- Pokrycie kosztów przelotu z Warszawy do Londynu oraz powrót po zakończeniu kontraktu.
- Odziez robocza.
- Pokrycie kosztów i przeprowadzenie formalności związanych z otrzymaniem numer podatkowy PPS
- Pokrycie kosztów i przeprowadzenie formalności związanych z akredytacją w sektorze budowlanym (kursy bhp Safy Pass i Manual Handling)
- W indywidualnych przypadkach dodatkowe kursy i szkolenia (IPAF,PAL etc.)
wsparcie logistyczne naszych polskojęzycznych pracowników
wynagrodzeni miesięczne, 9 € na godzine netto.

Wymagania

Minimum 2-letnie doświadczenie w zawodzie montera fasad szklanych i/lub aluminiowych
mile widziane doświadczenie w pracy za granica przy dużych komercyjnych projektach których fasady kryte były w systemie ALUCOBOND , SHUCCO lub w podobnym systemie fasadowym
Umiejętność czytania i rozumienia rysunku technicznego
mile widziany certyfikat IPAF uprawniający do obsługi samojezdnych platform podnośnikowych.

Posiadanie karty cursu Safy Pass i Manual Handling – będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Firma z siedziba w Poznaniu majaca placowki na w kilku panstwach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3-4 miesiecy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne