MONTER FASAD-BARDAGE z własnym samochodem, Francja

EuropaJOB Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Francja, Paryż

Rozpoczęcie pracy: 22.06.2015

Opis stanowiska:

Praca przy montażu fasad.

Wymagania

- co najmniej 3-letnie doświadczenie w montażu fasad- bardage
- mile widziane uprawnienia do obsługi podestów ruchomych
- doświadczenie w pracy na wysokościach
- dobra znajomość rysunku technicznego
- możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
- zwrot kosztów dojazdu na teren Francji
- zwrot kosztów dojazdu do pracy
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę – bezpłatne dla pracownika
- dodatek w wysokości 10% wynagrodzenia brutto wypłacany w formie premii po przepracowaniu całego kontraktu wraz z ewentualnymi przedłużeniami
- nadgodziny (powyżej 35h tygodniowo) płatne o 25% i 50% więcej (duża liczba nadgodzin)

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie