Monter fasad aluminiowych NORWEGIA

Adecco Poland Sp. z o.o.

Norwegia, zagranica

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Norwegia

Nr ref.: MF/N/04/16
Miejsce pracy: NORWEGIA, Bergen

Opis stanowiska:
Praca w systemie Facid.

Oferujemy:
Przed wyjazdem w Polsce:
• W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu
• Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego
• Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii.
W Norwegii:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy
• Wysokość wynagrodzenia – 176 NOK brutto za godziną
• Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy
• Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii
• W wyniku zatrudnienia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Wymagamy:
• Wykształcenie o profilu technicznym jako blacharz / spawacz / ślusarz / cieśla lub pokrewne
• Min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia
• Doświadczenie w pracy na wysokościach
• Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
• Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV

Klauzula:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.