Monter/elektryk linii produkcyjnych

Dekra Praca Sp. z o.o.

Niemcy – Monachium, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• wykonywanie bieżących czynności związanych z montażem linii produkcyjnych
• wyszukiwanie błędów, identyfikowanie usterek oraz ich likwidacja
• wymiana uszkodzonych części
• przeprowadzanie przeglądów
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku jako mechanik przemysłowy / monter
• chęć wyjazdu do Niemiec
• zaangażowanie w powierzone obowiązki
• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu dobrym
Oferujemy:
• zapewniamy i opłacamy zakwaterowanie
• praca w systemie 2-zmianowym
• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
• zwracamy koszty za pierwszego dojazd do Niemiec
• zapewniamy ubranie robocze