Monter elektroniki THT- lutowanie ręczne

Printor Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Printor Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Printor Sp. z o.o. jest wiodącą firmą elektroniczną- wykonawcą kompleksowych usług w zakresie produkcji elektroniki. Jesteśmy biznesowym partnerem dla 380 firm w 15 krajach na świecie. Na polskim rynku istniejemy od 1981 roku. Produkujemy elektronikę m.in. dla takich firm jak.: ABB, GE Power Controls, Laskomex. Dbamy o rozwój naszych Pracowników poprzez wdrażanie nowych technologii i ich udział w szkoleniach. Bardzo ważne jest dla nas zaangażowanie Pracowników w wykonywane projekty oraz pozytywna atmosfera pracy.

Obowiązki:

  • lutowanie ręczne podzespołów elektronicznych
  • kontrola jakości wykonywanych procesów
  • testowanie i uruchamianie urządzeń elektronicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w trybie jednozmianowym
  • benefity pozapłacowe
  • pracę w dobrej atmosferze

Wymagania:

  • doświadczenie w lutowaniu ręcznym
  • znajomość elementów elektronicznych
  • wysokie zdolności manualne
  • dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • wykształcenie techniczne o kierunku elektronika lub pokrewne
  • zainteresowania z dziedziny techniki, elektroniki, automatyki
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca rozumienie dokumentacji technicznej