Armadas B.V. i.o.

Monter drzwi

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w dostawie i montażu drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Drzwi dostarczane są bezpośrednio do osób prywatnych oraz firm budowlanych.

Zakres obowiązków:

- montaż drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych w lokalizacji klienta

- obsługa frezarki CNC do twardego drewna

- mocowanie zawiasów, szyb oraz innych elementów

Wymagania:

- precyzja i dokładność

- komunikatywna znajomość języka angielskiego

- umiejętność pracy w zespole

- zaangażowanie i sumienność

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO

- świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii

- dobre warunki mieszkaniowe

- ubezpieczenie zdrowotne

- opiekę polskojęzycznych konsultantów

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z dołączonym aktualnym zdjęciem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy