Monter dociepleń Siding

IIBC

Kanada, zagranica

Opis stanowiska pracy

IIBC dla swojego klienta w Kanadzie ( Miejscowość : Saskatoon, prowincja Saskatchewan, Kanada ) poszukuje osób na stanowisko : Monter Sidingu, Rynien i Okapów - Construction Craft Labourer (Eavestrough/Roofing Projects)

Oferujemy:
- stawka 20 CAD / godzinę
- praca na pełen etat
- ubezpieczenie zdrowotne ( Saskatchewan Health Insurance )
- 15 dni płatnego urlopu rocznie
- oferta pracy na stałe
- pozwolenie o pracę w Kanadzie z programu ( Saskatchewan Immigration SINP:International Skilled Worker Category ).
- możliwość ubiegania się o pobyt stały w Kanadzie
- otwarte pozwolenie o pracę dla żony, możliwość szkoły dla dzieci

Wymagania

- min. 3 lata bezpośredniego doświadczenia jako Monter Sidingu, Rynien i Okapów
- CV w języku angielskim
- potwierdzone kwalifikacje zawodowe ( referencje, zdjęcia wykonanych prac )
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( podparta pracą w krajach anglojęzycznych oraz certyfikatem językowym IELTS )
- ważny paszport biometryczny
- niekaralność
- brak zakazu wlotu do Kanady

Prezentacja firmy

IIBC - International Immigration and Business Consulting - 101103... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
2 lata z możliwością osiedlenia na stałe
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie