Monter ciężkich spawanych konstrukcji stalowych

PanPol Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

PanPol sp. z o.o., Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), poszukuje do pracy w Holandii dla firmy specjalizującej się w projektach off-shorowych:

Monterów ciężkich spawanych konstrukcji stalowych ( jakość offshorowa ) - MCSKS. Blachy od 20 mm do 100 mm !

Warunki finansowe:

13 - 16 Euro netto / godz. ( wliczone tzw. pieniądze wakacyjne ) + 0,33 Euro / godz. dodatku urlopowego.

Pracodawca opłaca mieszkanie w 100% w trakcie testów i pracy. Po 2 osoby w pokoju. Jeśli pracownik ma własne mieszkanie w Holandii dostaję kompensatę od pracodawcy.

Transport do pracy w Holandii: grupowy samochód służbowy lub jeśli pracownik posiada własny samochód płacona jest mu tzw. kilometrówka: 0,19 Euro / km. Jeśli pracownik wozi swoim prywatnym samochodem innych pracowników to dostanie dodatek od firmy, którego wysokość zależy od wyliczenia opłacalności tego rozwiązania w stosunku do samochodu firmowego. Do uzgodnienia z pracodawcą.

Prosimy przysłać aktualne CV w języku polskim i angielskim + skan: VCA lub SCC + dokument nadania BSN ( SOFI ) + skan certyfikatów zawodowych i referencjina

W TYTULE E-MAIL WPISAĆ: MCSKS + podać Pana nazwisko i imię. Dzięki. To przyśpieszy obróbkę Pana dokumentów.

Wymagania

UDOKUMENTOWANE doświadczenie jako monter ciężkich spawanych konstrukcji metalowych w aplikacjach offshorowych

Musi umieć sczepiać.

Bardzo duży plus umiejętność obsługi niwelatorem laserowym.

Bardzo dobra znajomość rysunku konstrukcyjnego

Umiejętność stożkowania ( fazowania ) palnikiem

Dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego

Certyfikat VCA lub SCC ( możliwe wyrobienie w trakcie projektu )

BSN ( SOFI )

Prezentacja firmy

PanPol sp. z o.o. została założona 7 sierpnia 1993 r. Działalność agencj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Zgodnie z daną ofertą
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis