Montażystka/Montażysta elementów elektromagnetycznych

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • praca przy linii produkcyjnej lub montażu,
  • dokumentowanie procesów zgodnie z wymogami,
  • wykonywanie czynności kontrolnych w ramach stanowiska (kontrola jakości).
Wymagania:
  • zdolności manualne (praca z drobnymi elementami),
  • precyzja,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (od poniedziałku do piątku).
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • umowę o pracę na okres próbny, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony,
  • stałą stawkę z możliwością premii oraz nagród uznaniowych,
  • pracę przy indywidualnym stanowisku,
  • pakiet socjalny (możliwość skorzystania z pakietu sportowego, medycznego, dofinansowanych obiadów, możliwość ubezpieczenia grupowego na życie),
  • możliwość pracy w weekendy (tylko dla chętnych, płatne dodatkowo),
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w miłej atmosferze,
  • możliwość dojazdu z Psiego Pola (Wrocław) oraz Kątów Wrocławskich busem pracowniczym.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.