Opis stanowiska pracy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z mechaniką, pneumatyką pojazdów samochodowych i/lub ciężarowych,
  • wykształcenie techniczne, mile widziane o kierunku mechanik/elektromechanik samochodowy,
  • sumienność i rzetelność,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej

OFERUJEMY:

  • pracę w dużej, nowoczesnej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa i system premiowy,
  • dofinansowanie obiadów w stołówce firmowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • szkolenia zawodowe,
  • wsparcie w rozwoju zawodowym osób niepełnosprawnych

Prezentacja firmy

Wielton to największy w Polsce producent i sprzedawca naczep i przyczep,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis