MONTAŻYSTA - REKLAMY

INSTAL

MYŚLENICE, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Montaż oznakowania zewnętrznego
- kasetony, semafory, pylony (oświetlenie led, tradycyjne świetlówki itp...)
- logotypy przestrzenne
- wyklejanie witryn okiennych ,tablic, oraz samochodów
- montaż tablic reklamowych (tubond, PMMA, PCV, płyty wiórowe)
- prace serwisowe (również pogwarancyjne weryfikacja, naprawa lub wymiana uszkodzonych elementów)

Montaż oznakowania wewnętrznego:
- wyklejanie okien
- montaż wewnętrznych oznakowań świecących
- montaż podajników
- montaż prezenterów
- elektryka
- zmiana starej wizualizacji na nową (rebranding)

Praca na terenie polski oraz poza granicami kraju.

Wymagania

Doświadczenie przy montażu konstrukcji stalowych, liter blokowych,
kasetonów świetlnych, standów reklamowych , tablic reklamowych
Umiejętność wyklejania , witryn, tablic (szeroko rozumiana aplikacja folii)
Umiejętności ślusarskie niezbędne przy montażach
Doświadczenie przy podstawowych pracach elektrycznych,łączenie oświetlenia LED,
Duża dokładność i precyzja
Duża kreatywność
Prawo jazdy kat. B
Dyspozycyjność w różnych godzinach
Zdolność do pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Wykańczamy wnętrza, remontujemy i budujemy na terenie całej Polski. Real... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja