Montażysta reklam, produkcja

raster art

Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Obowiązkami na tym stanowisku będzie produkcja i montaż reklam (kasetony reklamowe, litery podświetlane, szyldy, meble sklepowe, ekspozytory) w tym:

- dopasowywanie, składanie, klejenie, skręcanie, malowanie elementów reklam z naciskiem na precyzje i estetykę wykonania
-montaż u klienta - zawieszanie gotowych reklam na ścianach/konstrukcjach, w tym praca na wysokości, na drabinie czy zwyżce
- składanie mebli i regałów u klienta - istotna dokładność, kreatywność, niezbędne zdolności manualne, siła, umiejętność obsługi urządzeń mechanicznych, schludność

Oferujemy:

-umowę o pracę
-rozwój w młodym i kreatywnym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
-stabilność - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-przyjazną atmosferę

Wymagania

- umiejętności manualne, obycie z elektronażędziami, łatwość przyswajania wiedzy z zakresu obsługi nowych urządzeń, technik składania elementów reklam, technik montażu
- profesjonalizm - doświadczenie w branży reklamowej na podobnym stanowiu, szybkie i efektywne rozwiązywanie problemów w procesie produkcji
- zaangażowanie, samodzielnośc jak i zdolność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista - współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
- możliwość pracy w nadgodzinach i w weekendy - tylko podczas montaży a także w niektórych przypadkach praca pod presją czasu
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Projektujemy i produkujemy reklamę zewnętrzną!<br/>Motywują nas oryginal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja