Montażysta/Pracownik Serwisu

Telesto S.A.

Suchedniów, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Montażysta/Pracownik Serwisu jest osobą współpracującą z Kierownikiem Działu Serwisu i Montażu, Działem Projektowym, firmami zewnętrznymi oraz klientami.

Do jej głównych obowiązków należą:
- montaż instalacji dostarczanych przez firmę (ppoż, przeciwpyłowe) u klientów na podstawie projektów przygotowanych przez Dział Projektowy
- współpraca i nadzór nad działaniami innych pracowników oraz podwykonawców
- weryfikacja przygotowanych elementów montażowych
- bieżąca współpraca z Działem Projektowym
- współpraca z klientem w zakresie odbiorów wykonanych instalacji

Spółka ma siedzibę w Suchedniowie, ale praca jest na terenie całej Polski.

Wymagania

Duża dyspozycyjność (praca w terenie, często przez cały tydzień)
Samodzielność w działaniu
Otwarty umysł, umiejętność radzenia sobie w stresujących sytuacjach
Odpowiedzialność (powierzone zadania oraz mienie)
Umiejętność współpracy z ludźmi
Kultura osobista
Prawo jazdy kategorii B
Mile widziane doświadczenie montażowe

Prezentacja firmy

TELESTO S.A. zajmuje się sprzedażą systemów ochrony przeciwpożaro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
diety, premie uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis