Montażysta okien z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-trybut-Polski HR S.A.

31-156 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Montażysta okien

Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:
• Montaż i demontaż okien
• Codzienne wyjazdy do klientów
• Serwis

Wymagania

Wymagania:
• Doświadczenie w pracy przy montażu okien PCV
• Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
• Znajomość technik pomiaru i montażu okien
• Dokładność i dyspozycyjność

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę),
• atrakcyjne warunki finansowe,
• pracę w przyjaznej atmosferze,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis