Montażysta obrazu i dźwięku

TV Asta Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Telewizja Asta poszukuje:
Montażysty
Miejsce pracy: Piła

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- montaż materiałów video (czołówki, spoty reklamowe, materiały informacyjne, reportaże itp.),
- tworzenie graficznej oprawy montowanych materiałów video,
- przygotowywanie techniczne materiałów audiowizualnych,
- odpowiedzialność za cały proces post produkcyjny (wizja, dźwięk)

Wymagania:
- wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenie w zakresie montażu,
- dobra znajomość Final Cut/Motion 4,
- mile widziana znajomość programów: Photoshop, Flash, Adobe After Effects,
- umiejętność pracy pod presją czasu, punktualność,
- znajomość formatów kodowania video i audio,
- samodyscyplina i dokładność,
- dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Gwarantujemy:
- pracę w prężnie działającej i uznanej telewizji regionalnej oraz specjalistyczne szkolenia
- ciekawą i pełną wyzwań zawodowych pracę

Aplikacje z aktualnym zdjęciem zawierające list motywacyjny i CV prosimy przesyłać poprzez portal.

Jednocześnie informujemy, że bez powyższego oświadczenia oferty pracy nie będą rozpatrywane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

ASTA-NET, spółka Grupy ASTA, obecna na lokalnym rynku od 1989 roku, świa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo