Montażysta mebli biurowych

Profitex

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dystrybutorem czołowych fabryk mebli z kraju i zagranicy.
W związku ze stałym rozwojem firmy zatrudnimy:

MONTAŻYSTÓW MEBLI

celem wzmocnienia naszej grupy montażowej.

Na okresie próbnym praca będzie miała charakter pracy okazjonalnej tj. kilka/kilkanaście dni w miesiącu. Dobra propozycja dla osób chcących dorobić i mających wolny czas.

Po okresie próbnym, możliwa praca stała.

Praca nie jest ciężka i ma charakter pracy twórczej - wyposażamy kompleksowo w meble biura, głównie na terenie Śląska. Zdarzają się też wyjazdy na terenie kraju.

Wymagania

Szukamy młodych, rzutkich i wesołych ludzi, koniecznie bez nałogów.

Doświadczenie w produkcji lub montażu mebli mile widziane. Preferowane prawo jazdy kategorii B z praktycznymi umiejętnościami, lecz nie jest to wymóg.

Dysponujemy samochodami do 3,5T.

Praca jest wykonywana w firmach, które są naszymi Klientami. Dostawa i montaż mebli wiąże się z kontaktem z Klientem i wymagane są zdolności interpersonalne (umiejętność komunikacji).

Konieczny dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do pracy fizycznej.

Prosimy o zawarcie w CV informacji o spełnieniu określonych wyżej wymogów.

Prezentacja firmy

PROFITEX jest prywatną firmą o wieloletnim doświadczeniu w branży... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
12PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne