Montażysta Konstrukcji Szklanych

Glass Vision Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Glass Vision to firma, którą tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży szkła architektonicznego i budownictwa. Realizujemy kompleksowo nieszablonowe projekty z wykorzystaniem konstrukcji i elementów ze szkła zarówno w aranżacji wnętrz jak i w budownictwie.

W związku z rozwojem poszukujemy osób do biura w Warszawie, które ze swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem dołączą do naszego zespołu!

Zapraszamy osoby na stanowisko:

Montażysta

Do obowiązków osoby będzie należało:

  • Wykonywanie prac montażowych oraz podstawowych prac remontowo–budowlanych
  • Dokonywanie pomiarów związanych z robotami montażowymi u klientów firmy
  • Weryfikacja i sprawdzanie poprawności z rysunkami technicznymi

Wymagania:

  • Umiejętność montażu konstrukcji szklanych, lekkich konstrukcji aluminiowych oraz ślusarki okienno–drzwiowej
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji techniczno–budowlanych
  • Zdolności techniczne i manualne
  • Doświadczenie w montażach
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stałą współpracę
  • Rozwój zawodowy w młodym zespole
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Naukę i zdobywanie doświadczenia zawodowego
  • Możliwości rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach z zakresu budownictwa i architektury

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Glass Vision to firma, którą tworzą ludzie z kilkunastoletnim doświadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne