Montażysta / instalator / elektryk mechanik samochodowy

Asken

31-267 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Asken zatrudni instalatora/montażystę do wykonywania montażu dodatkowych urządzeń w samochodach.
Zapewniamy pełne wsparcie podczas nauki pracy na stanowisku i opiekę kierownika serwisu. Pracownik nie jest zostawiony sam sobie tylko wszystkie czynności które ma wykonywać są mu dokładnie opisywane.
Instalujemy: car-audio, monitoring GPS, zestawy głośnomówiące, światła dzienne, taksometry, CB-Radio.

Zapewniamy szkolenie tematyczne,
Posiadamy bazę wiedzy wykonywania instalacji w poszczególnych pojazdach więc żaden samochód nie jest problemem. Przystępujesz do pracy wiedząc dokładnie co trzeba zrobić. Wymagamy jedynie generalnego obycia w wykonywaniu instalacji w samochodach i znajomość podstaw elektryki samochodowej.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie techniczne lub zawodoe lub wiedza z zakresu
- chęć do pracy
- podstawowa znajomość obsługi komputera
- prawo jazdy kat B
- odpowiedzialność
- sumienność
- punktualność

Oferujemy
- praca w systemie jednozmianowym
- stała umowa o pracę
- praca dobrej atmosferze
- możliwość rozwoju
- stabilność zatrudnienia

Prezentacja firmy

Firma Asken zajmuje się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych Novitus, Elz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive