Montażysta fasad aluminiowo-szklanych

P&M Vanessa Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma P&M Vanessa zatrudni mężczyzn do montażu fasad aluminiowo-szklanych, montażu stolarki okiennej oraz na pomocników murarza w Niemczech.

Zatrudnienie na umowę zlecenie przez polskiego pracodawcę.

Zaświadczenie A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego dla pracownika.

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy Kat. B.

Zakwaterowanie jest zapewniane i opłacane przez pracodawcę.

Poszukujemy osób zainteresowanych stałą współpracą.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria