Montażysta elektronik

Gi Group Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Montaż układów elektronicznych

Wymagania:

  • Umiejętność czytania schematów montażowych
  • Umiejętność lutowania
  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w montażu układów elektronicznych i mechanicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową - zatrudnienie przez agencje pracy
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.