Opis stanowiska pracy

Praca w dziale produkcyjnym (montaż, uruchomienie i naprawa urządzeń elektronicznych),

Praca od pon. do pt. w godzinach 7 – 15.

Miejsce pracy: Raszyn-Rybie

Wymagania

- Wykształcenie średnie techniczne, profil elektronika,
- Doświadczenie w uruchamianiu układów analogowych i mikroprocesorowych,
- Wskazana znajomość obsługi urządzeń do automatycznego montażu SMD,
- Dokładność, odpowiedzialność, motywacja do pracy.

Osoby Chętne prosimy o zapoznanie się z naszą stroną internetową: www. czaki. pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca @ czaki . pl

Prezentacja firmy

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej : www.cz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji