Montaż mebli z płyt typu CORIAN

APN Praca w Holandii

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących zatrudnienia za granicą (Austria, Niemcy, Holandia).

Dla naszego wieloletniego kontrahenta w Holandii poszukujemy pracowników z doświadczeniem przy montażu mebli z płyt typu CORIAN.
Cięcie, składanie, klejenie, szlifowanie i frezowanie płyt.

Typ wakatu: praca tymczasowa
Przewidywany start: 05.01.2015
Długość kontraktu: min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok.

Oferujemy:
- dobre warunki finansowe: 9,98 euro brutto/godz.,
- zakwaterowanie i ubezpieczenie,
- p
omoc w organizacji transportu do Holandii,
- bezpłatny dojazd na miejscu do pracy.

Informacje dodatkowe:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swojego CV.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami a przede wszystkim spełniającymi wymogi danej oferty.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Wymagania

- min. rok doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy APN posiada piętnastoletnie doświadczenie w zatrudnianiu p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji