Montaż instalacji przemysłowych - wynagrodzenie 2500 euro brutto - Praca w Belgii

Agencja Zatrudnienia KS Service

Beveren-Leie, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Beveren-Leie, Belgia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji przemysłowych i pneumatycznych systemów przenośnikowych
  • instalacja wentylacji, filtrów, cyklonów, przewodów rurowych
  • praca na terenie obiektów przemysłowych oraz mieszkalnych

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na stanowisku Montera instalacji
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • możliwość wyjazdu własnym samochodem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 15,50 brutto za godzinę
  • dodatki, w postaci trzynastej pensji, karty paliwowej, pakietu prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • opieka polskojęzycznego Koordynatora na terenie Belgii oraz pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy