Montaż elektroniki ! Żary Mirostowice, Konin Żagański, Iłowa, Bogumiłów, Łaz. Pilne !

Work & People Sp. z o.o.

Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Firma Work & People Sp. z o. o od powstania w 2007 roku wspiera koncerny i grupy kapitałowe renomowanych firm zagranicznych i krajowych w zakresie rekrutacji stałych oraz outsourcingu. Zasady, którymi się kierujemy zarówno w odniesieniu do naszych klientów oraz pracowników, to partnerstwo i zaufanie. Poszukujemy osób z okolic Żar, Mirostowice, Konin Żagański, Iłowa, Bogumiłów, Łaz.

Obowiązki:
• Realizacja produkcji na podstawie dziennych planów pracy,
• Kontrola jakości wyrobów
• Dbanie o sprawność i stan techniczny narzędzi, przyrządów pomiarowych i organizację stanowiska pracy
• Dbałość o jakość wykonanego produktu
• Terminowa realizacja zadań.

Oferta:
• Dobre warunki pracy i wynagrodzenia;
• Praca w zespole młodych ludzi;
• Możliwość awansu.

Mile widziane Panie.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami!

Wymagania

Wymagania:
• Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie techniczne).
• Doskonała organizacja pracy własnej.
• Umiejętność pracy w zespole.
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
• Zdolności manualne, umiejętność pracy w sytuacjach stresowych.
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji.
• Dyspozycyjność
• Mile widziana umiejętność lutowania

Prezentacja firmy

Firma Work & People Sp. z o.o jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji