Modszy Specjalista ds. Analiz HR

Zerochaos Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, globalnej firmy z branży automatyczno – elektrycznej, poszukujemy do Krakowa/Zabierzowa osoby na stanowisko:

                                 Młodszy Specjalista ds. Analiz HR

Opis stanowiska:

• Przygotowywanie danych ilościowych i jakościowych oraz ich analiza.

• Przygotowywanie regularnych raportów i analiz wewnętrznych na podstawie danych z systemu ERP.

• Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc.

• Rozwój systemu raportowania, rozwój i usprawnienia narzędzi raportowania.

• Pogłębienie metodologii analitycznej, weryfikacja obecnie funkcjonujących narzędzi raportowania.

• Sporządzanie zestawień i analiza KPI.

• Pomoc przy administracji benefitami.

• Wykonywanie prac polegających na wsparciu innych pracowników zespołu HR w codziennych obowiązkach.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach pełnego wymiaru czasu pracy.

• Bezpłatną opiekę medyczną, kartę Multisport lub Mybenefit, dodatkowe ubezpieczenie i inne.

• Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.

• Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.

• Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

• Miłą atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe/w trakcie nauki (student / studentka ostatniego roku studiów). Preferowane kierunki: metody ilościowe w zarządzaniu, ekonomia, statystyka, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w firmie międzynarodowej.

• Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i w piśmie., min. B2. Znajomość terminologii fachowej z zakresu HR.

• Umiejętność planowania i koordynowania wielu różnorodnych i równoległych procesów.

• Doskonała organizacja pracy własnej, zajmowanie się wieloma sprawami równocześnie.

• Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniających się warunkach.

• Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz MS Power Point.

• Dociekliwość, zdolności analityczne, systematyczność, sumienność i dokładność.

• Innowacyjność, inicjatywa, wnikliwość.

• Komunikatywność.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Umiejętność nawiązywania długotrwałych, partnerskich relacji z osobami na różnych szczeblach organizacji.

• Asertywność oraz umiejętność rozwiązywania konfliktów.

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Analityka, Praca Badania / Rozwój, Praca Doradztwo / Konsulting