ORSAY
Jesteśmy międzynarodową firmą odzieżową, która od 40 lat prężnie działa na rynku europejskim. Posiadamy ponad 640 sklepów w 27 krajach, w tym 160 w Polsce. Naszą pasją jest kobieca moda, a inspiracją nasza Klientka, dlatego każdego dnia staramy się spełniać jej marzenia o byciu wyjątkową. W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

MODELKA TECHNICZNA

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

ZADANIA

  • Przymierzanie odzieży ORSAY
  • Drobne prace administracyjne

WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie
  • Wzrost – 170 cm
  • Obwód klatki piersiowej – 94 cm
  • Obwód talii – 78 cm
  • Obwód bioder – 102 cm
  • Preferowana kobieca sylwetka (rozmiar 38- zgodnie z wymiarami powyżej)

ORSAY OFERUJE

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Dojazd autobusem pracowniczym

PODANIA PROSZĘ PRZESYŁAĆ KLIKAJĄC NA PRZYCISK APLIKOWANIA

Prosimy o aplikowanie przez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Ordipol Sp. z o.o. | ul. Logistyczna 1 | 55 - 040 Bielany Wrocławskie | orsay.com