Modelarz - stała praca Poznań

Light Origin: Pracownia 3D

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Light Origin: Pracownia 3D, Poznań, Nobel Tower

Forma zatrudnienia: UMOWA O PRACĘ / UMOWA ZLECENIE
Opis stanowiska pracy: praca na miejscu w siedzibie firmy w Poznaniu

Oferujemy:
własne samodzielne stanowisko;
8-godzinny dzień pracy na pełną umowę;
najnowsze oprogramowanie;
ambitne i wymagające projekty;
wsparcie zespołu;
pełną legalność w każdym aspekcie funkcjonowania firmy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą i spełniających przedstawione wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych: CV i portfolio na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Wymagania

Zakres zadań/wymagania:
szeroki zakres obowiązków – od modelowania regularnych elementów geometrycznych po lekką organikę w postaci miękkich sof itp.
oczekujemy umiejętności modelowania ze zdjęć (czucie kształtu) i dużej rzetelności (profesjonalizmu w podejściu do pracy).

Narzędzia do dyspozycji + ich znajomość:
3Ds MAX – polymodeling, Unwrap (obowiązkowe)
Marvelous Designer (chęć nauczenia)
Z-Brush (bardzo mile widziana znajomość, lub nauka w domu po godzinach)

Prezentacja firmy

Na rynku od 2008 roku, zajmujemy się przygotowaniem fotorealistyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie