Mobilny specjalista ds. sprzedaży

Master4u

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderami rynku w sektorze portali weselnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla osób planujących ślub i wesele. Na platformie Wesele z klasą umożliwiamy publikację i wyszukanie ogłoszeń usług/produktów weselnych z całej Polski.

Miejsce pracy: Katowice
Obszar działania: woj. śląskie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- zarządzanie portfelem klientów;
- bezpośredni kontakt i sprzedaż usług portalu nowym i dotychczasowym klientom  - sale weselne, salony sukien ślubnych;
- analizę potrzeb klienta;
- przygotowywanie ofert;
- prowadzenie negocjacji;
- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z firmami z branży ślubno-weselnej;
- realizowanie planów sprzedaży;
- raportowanie wyników;
- kreowanie dobrego wizerunku firmy;
- mile widziana znajomość branży ślubnej.

Wymagania

Szukamy osób, które posiadają:

- min. 2-letnim doświadczenie na podobnym stanowisku;
- umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami i przekładania ich na sprzedaż – poparte przykładami;
- znajomość standardów i technik sprzedaży i profesjonalnej obsługi klienta;
- dobrą organizację pracy i systematyczność;
- silną wewnętrzną motywacja, pasję w działaniu oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
- przedsiębiorczość i skuteczność;
- umiejętność tworzenia prezentacji Power Point, obsługi programów MS Office, Internetu i Social Media;
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- służbowy samochód – Opel Insignia;
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- wynagrodzenie zasadnicze oraz premia uzależniona od wyników;
- szkolenia sprzedażowe;
- dużą samodzielność w działaniu;
- możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie cieszącej się wysokim uznaniem u Klientów.

Prezentacja firmy

Master4u wydawca portalu internetowego weselezklasa pl <br/> <br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting