Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Katalog ABC Sp. z o.o

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Katalog-ABC to nowe miejsce spotkań klientów i firm. Portal, który pomoże uniknąć błądzenia w wirtualnym labiryncie nieaktualnych informacji. Działa w prosty i intuicyjny sposób, uczciwie i profesjonalnie.

Portal internetowy Katalog-ABC stworzony został przez klientów niezadowolonych z jakości oraz sposobu działania konkurencyjnych portali internetowych oraz katalogów firm. Naszym celem było stworzenie platformy reklamowej, która w najprostszy sposób pomoże klientowi w znalezieniu firmy oferującej usługi lub produkty jakich szuka, a firmom dotarcie ze swoją ofertą do potencjalnych klientów, a nie do przypadkowych odbiorców.

Poszukujemy: Mobilny Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Opis stanowiska:
Jesteśmy młodym zespołem, który skupia się na dostarczaniu świetnej jakości usług dla naszych użytkowników i klientów, budowaniu silnej i rzetelnej firmy, ale przede wszystkim uwielbiającym swoją pracę.
Cenimy technologie, innowacje – ale nie w sposób w jaki „zawsze było to robione”, edukację i szkolenia naszych pracowników, oraz nagradzanie i promowanie naszych ludzi w oparciu o to co robią, a nie jak długo tu są.

- Energiczni,
- Nastawieni na rozwój,
- Świetni w tym, co robią,
- Myślący przyszłościowo,
- Ambitni.

Budowanie świetnego zespołu i kultury organizacyjnej jest podstawą stworzenia udanego biznesu dla naszych pracowników , naszych użytkowników i naszych klientów.

Wymagania

Czekamy na Twoje zgłoszenie, jeżeli:
- Uwielbiasz pracować w małych, nastawionych na współpracę, innowacyjnych zespołach i zgadzasz się, że sukces produktu ostatecznie mierzy się sukcesem jego klientów.
- Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, bystrą, dbającą o szczegóły i potrafisz sam motywować się do pracy.
- Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi.
- Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziane).
- Prawo jazdy kat. B.
Powtarzamy: szukamy najlepszych ludzi na rynku. Już teraz mamy świetnych pracowników, ale przecież ich nie sklonujemy, a więc: czas zatrudnić nowych!
Jeśli pracowałeś wcześniej jako specjalista ds. Sukcesu Klienta, specjalista techniczny, rekruter, albo jesteś osobą która chce coś zmienić lub nowym absolwentem: to na Ciebie czekamy!

Oferujemy:
Odpowiedzialną pracę w kreatywnej i dynamicznie rozwijającej się firmie. Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o czynniki motywujące:

- Podstawa od 2,000zl - 3,000zl brutto (w zależności od doświadczenia)
- Atrakcyjna prowizja
- Atrakcyjny system premiowy
- Auto służbowe lub amortyzacja
- Telefon służbowy
- Laptop / tablet
- Wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu.
- Szkolenia ze znajomości produktów, wiedzy o reklamie i mediach reklamowych.
- Stałe wsparcie w osiąganiu celów.
- Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Katalog-ABC spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Głogowie, ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest Katalog-ABC spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Głogowie, ul. Piastowska 5, 67-200 Głogów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

Katalog-ABC.pl to nowe miejsce spotkań klientów i firm. Portal, k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
3 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management