Mobilny serwisant rowerowy

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy:

  • Serwisowanie rowerów miejskich Veturilo na terenie miasta Warszawa
  • Współpraca z innymi obszarami firmy, w tym w szczególności Działem Dyspozytorów
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji
  • Obsługa systemu informatycznego wspierającego pracę dyspozytora
  • Raportowanie o zakończeniu i przebiegu działań serwisowych.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności programu MS Excel i MS Outlook
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Odpowiedzialność, dokładność oraz elastyczność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość topografii Warszawy.

CO OFERUJEMY:

  • Zatrudnieniew sezonie rowerowym (trwającym do 30.11) w oparciu
    o umowę o pracę
  • Udział w realizacji interesujących projektów
  • Elastyczny grafik
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.