Mobilny Serwisant – Mechanik maszyn CNC

Progresso Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

 Progresso, dla swojego Klienta, rozwijającej się firmy z branży maszynowej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie, karpackie

 Obowiązki:

 • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń – maszyny CNC, lasery

 • Prace konserwacyjne u Klienta oraz w serwisie stacjonarnym

 • Przeglądy maszyn

Wymagania

 • Doświadczenie na podobnym stanowisku – samodzielnego serwisanta i/lub mechanika UR,

 • Doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn CNC, laserów CO2

 • Wykształcenie min. średnie – techniczne, mile widziane w kierunkowe (mechanika, hydraulika, elektrotechnika),

 • Znajomość mechaniki przemysłowej, automatyki,
• Umiejętność czytania rysunku technicznego

 • Uprawnienia elektryczne SEP,

 • Dokładność, samodzielność, komunikatywność,

Prawo jazdy kat. BDobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

 • interesującą i samodzielną pracę

 • atrakcyjne wynagrodzenie

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 • niezbędne narzędzia pracy

Prezentacja firmy

Progresso jest agencją pośrednictwa pracy specjalizującą się w poszuk... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis