Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office od ponad10 lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do holenderskich i belgijskich przedsiębiorców. Jesteśmy dumni z nawiązanych relacji oraz pracowników zbierających pozytywne opinie pracodawców. Dzięki konsekwentnym działaniom jesteśmy konkurencyjni i dobrze postrzegani.

Mobilny Rekruter

Miejsce pracy: Olsztyn

JEŻELI:

• Szukasz pracy.

• Lubisz pracę z ludźmi.

• Chcesz zdobyć doświadczenie.

• Masz wykształcenie minimum średnie.

• Posiadasz własny samochód i lubisz pracę w terenie.

• Jesteś dynamiczną, samodzielną osobą i chcesz się rozwijać...

Szukamy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą,
  • organizacja i prowadzenie spotkań informacyjnych, udział w targach-giełdach pracy, udział w imprezach sponsorowanych itp.
  • tworzenie bazy danych,
  • nawiązywanie kontaktu z Powiatowymi i Wojewódzkimi Urzędami Pracy, OHP
  • sporządzanie raportów i kontakt z przełożonym.

Oferujemy:

  • elastyczne warunki pracy,
  • narzędzia do pracy: laptop, telefon,szkolenia
  • atrakcyjne zarobki oraz premie uzależnione od efektów Twojej pracy,
  • wsparcie ze strony przełożonego
  • pracę w renomowanej i międzynarodowej firmie,
  • możliwość rozwoju oraz długoletniej współpracy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. Średnie
  • prawo jazdy kat. B oraz własny samochód,
  • umiejętności interesującego prowadzenia rozmowy, spotkania itp
  • doświadczenie w pracy przy obsłudze klienta mile widziane,
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego mile widziana
Covebo Work Office Sp. z o.o.