Mobilny Rekruter - Zyskaj dodatkowy dochód

InterKadra Sp. z o.o.

Piła, wielkopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Piła

Interkadra- jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy InterKadra Sp. z o.o., poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:
MOBILNY REKRUTER

JEŻELI:
- chcesz dorobić lub szukasz dodatkowej pracy,
- lubisz rozmawiać z ludźmi,
- masz co najmniej średnie wykształcenie,
- jesteś osobą dynamiczną, samodzielną i nastawioną na cel,
To ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

OFERUJEMY:
- elastyczne warunki pracy,
- atrakcyjne zarobki uzależnione od efektów,
- współpracę z renomowaną Agencją Pracy,
- nowe wyzwania, zdobycie cennego doświadczenia zawodowego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-pozyskiwanie osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunów/ek Osób Starszych lub Pielęgniarzy/ek w Niemczech.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.