Mobilny Merchandisier – projekt długoterminowy

InterKadra Sp. z o.o.

Zgorzelec, dolnośląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Zgorzelec

Obowiązki:

wyłożenie towaru na półki sklepowe,
dbanie o pozytywny wizerunek ekspozycji towarów poprzez zapewnienie stałej,
dostępności danego produktu, kontrolę stanu towarów na półce sklepowej, ekspozycji w lodówkach oraz na magazynie,
egzekucja standardów Klienta,
kontrola ważności przydatności produktów do spożycia. Układanie produktów zgodnie z zasadą FEFO,
zadbanie o czystość stoiska sprzedażowego,
wykonywanie inwentaryzacji towaru,
raportowanie wyników poprzez system mobilnego raportowania.

Wymagania:

aktualna książeczka sanepidowska,
prawo jazdy kat. B - własny samochód – warunek konieczny,
doświadczenie w merchandisingu (branża FMCG),
gotowość do pracy w terenie: woj. śląskie,
komunikatywność,
silna motywacja do pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

stałe zlecenia merchandisingowe dla marki Coca Cola,
zwrot kosztów paliwa,
atrakcyjne wynagrodzenia,
pracę dla firmy o uznanej marce,
narzędzia pracy: telefon komórkowy,
możliwość dalszego rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.