ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mobilny Mechanik

Miejsce pracy: Głogów

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie u międzynarodowego producenta wózków widłowych
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku
  • Pomoc w zdobyciu niezbędnych uprawnień
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych oraz rozwojowych
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna - Enel-Med, karta Multisport)
  • Samodzielne stanowisko po uprzednim szkoleniu
  • Narzędzia do pracy m.in. auto służbowe
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie jako mechanik pojazdów, maszyn lub wózków widłowych
  • Wykształcenie techniczne i podstawowa wiedza techniczna (z obszaru mechaniki lub podobne)
  • Mile wdziana wiedza na temat silników diesel
  • Silna motywacja do rozwoju

Zadania:

  • Wykonywanie napraw i przeglądów wózków widłowych u Klientów (po uprzednim szkoleniu)
  • Analiza powstałych usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
Nr ref. MME/037/JKA
Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials