Opis stanowiska pracy

R-Sales sp. z o.o. w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje

Mobilnych doradców klienta w Olsztynie.

Opis stanowiska:

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie promocja i sprzedaż produktów finansowych dla firm, doradztwo finansowe, utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami.

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa+prowizja)
benefity pozapłacowe
stabilną pracę w nastawionej na rozwój firmie
realne plany sprzedażowe
przyjazną atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy przesyłać swoje CV za pośrednictwem portalu.
W temacie wiadomości prosimy wpisać MDK/Olsztyn.
Do nadesłanej aplikacji prosimy dołączyć następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

Wymagania

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w sprzedaży
wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
samodzielność oraz dobra organizacja pracy
wysoki poziom kultury osobistej oraz etyki
ważne prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi komputera
samochód

Prezentacja firmy

R-Sales sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą z zakresu s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
od sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Bankowość