Mobilny Doradca Finansowy

Easy Finance

Łuków, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do sprzedaży pożyczek na stanowisko Mobilny Doradca Finansowy.

umowa zlecenie na czas nieokreślony (wszystkie obowiązkowe składki społeczne)
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
elastyczne godziny pracy.

Wymagania

Przede wszystkich szukamy kandydatów takich, którzy potrafią efektywnie komunikować się, są otwarci na uczenie się i rozwój, aktywnych i zaangażowanych w to, co robią, potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji i pracować w zespole, jak również samodzielnie organizować swój czas pracy.

Prezentacja firmy

Firma z branży finansowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Bankowość