Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie oraz aktywna obsługa klientów z sektora małych i średnich firm

- doradzanie klientom w zakresie wyboru usług w oparciu o analizę ich potrzeb

- budowanie pozytywnych relacji z klientami biznesowymi

- przygotowywanie ofert handlowych oraz negocjacje warunków umów

- realizacja założonego planu sprzedaży w podległym kanale dystrybucji

- planowanie działań sprzedażowych oraz bieżące ich raportowanie

- sporządzanie umów sprzedaży i obsługa posprzedażna

- przestrzeganie obowiązujących standardów oraz procedur

Oferujemy:

- stałą pracę

- wynagrodzenie z wysokimi stawkami prowizyjnymi

- współpracę z firmą na zasadzie Umowy Agencyjnej

- pełne wsparcie sprzedaży z ramienia Operatora oraz Dealera

- pakiet szkoleń produktowych oraz z technik sprzedaży i negocjacji

- niezbędne narzędzia i stanowisko pracy w biurze regionalnym

- atrakcyjne programy motywacyjne, liczne konkursy, wynagrodzenia bonusowe

- specjalne warunki współpracy i wynagradzania dla istniejących grup sprzedażowych (subagent)

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętność zarządzania czasem i dobra organizacja pracy

- ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów

- zdolność budowania pozytywnych relacji interpersonalnych

- doświadczenie we współpracy z klientami

- doświadczenie w sprzedaży B2B (branża telekomunikacyjna mile widziana) minimum 1 rok

- wysoka kultura osobista, komunikatywność i zdolności negocjacyjne

- dobra znajomość obsługi komputera (MS Word,Excel,Internet)

- samodzielność

- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – WARUNEK KONIECZNY

- własna działalność gospodarcza lub chęć jej założenia – WARUNEK KONIECZNY

Prezentacja firmy

Nasz firma jest Partner Operatora Komunikacyjnego Sieci Play.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/10/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi