Mobile App developer

Zerochaos Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoja kariera zależy od Ciebie. Twoje umiejętności i wiedza mogą piąć się w górę, dzięki wykorzystywaniu międzynarodowego środowiska pracy i nowoczesnych technologii. Wykorzystaj tą możliwość i dołącz do międzynarodowego zespołu naszego międzynarodowego klienta lidera w swojej branży w Warszawie. Poszukujemy odpowiedniego kandydata do stałej pracy, z atrakcyjnymi benefitami na stanowisku Mobile Developer

Nasz klient rozwija szereg wewnętrznych jak i dedykowanych dla klientów aplikacji. Aplikacje zbudowane są głównie w oparciu o Java i Open Source technologie. Zespół programistów pracuje nad różnymi projektami z wykorzystaniem metodyki Agile oraz najnowszych technologii. Wszystkie interfejsy użytkownika są aplikacjami webowymi lub mobilnymi, sięgającymi do Enterprise backend systemów.

Na stanowisku Mobile Developer'a sprawdzi się osoba, która jest developerem charakteryzująca się szczególnym zainteresowaniem w tworzeniu dobrze zaprojektowanych i użytecznych aplikacji mobilnych. Odpowiedni kandydat będzie miał wyczucie, do jakości i designu. Polegamy na osobie, która zna posiada wiedzę i doświadczenie z iOS i / lub rozwojem Androida. Niektóre prace backendowe na stanowisku mogą być wymagane nawet, jeśli główny nacisk położony będzie na doświadczenie użytkownika.

Główna zadania:

• Przekształcenie szkiców, pierwowzorów, modeli do roboczych aplikacji

• HTML / CSS, programowanie w JavaScript

• Pisanie skryptów testów jednostkowych oraz integracji

• Tworzenie dokumentacji systemowej

• Przegląd kodu i praca z statyczną analizą kodu

• Udział w testowaniu systemowym i użyteczności

• Ostatnia linia wsparcia dla kluczowych kwestii związanych z oprogramowaniem

• Zarządzanie cyklem życia oprogramowania, ciągła integracja

Klient oferuje:

• Umowę o pracę na czas nieokreślony

• Program bonusowy

• Bezpłatną opiekę medyczną

• Bezpłatne ubezpieczenie NNW ważne na cały świat i 24 godziny na dobę,

• Dopłatę do nauki języka angielskiego,

• Dopłatę do różnych form aktywności fizycznej,

• Program rabatowy na wybrane produkty

Wymagania

Wymagania:

• Doświadczenie z ‘Product Backlog’

• Znajomość poparta doświadczeniem z Swift i ObjectiveC będzie kluczowa

• znajomość RxJava i/lub RxAndroid

• Zrozumienie reactive programowania

• Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem metodologii Scrum, Kanban

• Doświadczenie w rozwoju iOS lub Android

• Wnikliwe zrozumienie kluczowych technologii i protokołów webowych

• Maven, Gradle, Grunt lub podobne narzędzia

• Doświadczenie w automatyzacji testów, unit oraz integracyjnych testach

• Wiedza na temat test frameworks jak Jasmin, Karma lub podobnych

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie - warunek konieczny

Prezentacja firmy

Firma ZeroChaos Sp. z o.o. jest pośrednikiem konsultingowym dział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy