Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1064

Obowiązki:

Praca wychowawcza z młodzieżą.
Prowadzenie grupy wychowawczej, organizowanie czasu wolnego uczestnikom OHP.
Kontakty ze środowiskiem szkolnym oraz rodzinnym młodocianego.
Kontakty z pracodawcami zatrudniającymi uczestników Hufca Pracy.
Prowadzenie koła zainteresowań i organizowanie zajęć w ramach świetlicy środowiskowej.
Organizacja imprez kulturalno oświatowych i sportowo rekreacyjnych.
Realizacja programów profilaktyczno edukacyjnych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: pedagogika/ socjologia/ psychologia.

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA NIEZBĘDNE Wykształcenie wyższe: kierunek studiów w zakresie pedagogiki, psychologii lub socjologii. Sprawna znajomość pakietu MS OFFICE. Zdolności organizacyjne. Umiejętność samodzielnej pracy oraz pracy w zespole. Korzystanie z pełni praw publicznych. Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. WYMAGANIA DODATKOWE Mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą. Zdolności artystyczne, sportowe lub muzyczne.

Miejsce pracy: Szosa Zambrowska 1/27, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Forma kontaktu kandydatów z pracodawcą: 1. kontakt osobisty - miejsce i godziny przyjęcia kandydatów, wymagane dokumenty na rozmowę: Kandydaci zakwalifikowani przez komisję Rekrutacyjną do udziału w dalszej części postepowania będą telefonicznie informowani o terminie oraz formach selekcji 2. kontakt telefoniczny: 086 216 39 79 3.Inny: Dokumenty należy złożyć do: 30.11. 2020 r. Decyduje data: stempla pocztowego/osobistego dostarczenia oferty/przesłania drogą elektroniczną. Miejsce i forma składania dokumentów: listownie bądź osobiście na adres: Podlaska Wojewódzka Komenda OHP w Białymstoku, ul. Trawiasta 20B, 15-161 Białystok, faxem pod nr: 85 651-61-87, drogą elektroniczną w formie skanu na adres: podlaska@ohp.pl z dopiskiem "oferta pracy Młodszy wychowawca w Hufcu Pracy w Łomży DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE Życiorys/CV i list motywacyjny. Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia. Podpisane oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych i o braku skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji- treść oświadczenia dostępna na stronie: http://podlaska-bip.ohp.pl/public/?id=192642

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.podlaska.ohp.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy