Młodszy ustawiacz maszyn (wtryskarki)

Reuss - Seifert

67-100 Nowa Sól, lubuskie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzorowanie pracy maszyn wtryskowych.
  • Ustawianie i regulacja maszyn wtryskowych zgodnie z planem produkcyjnym.
  • Definiowanie i określanie ustawień tam gdzie jest to konieczne.
  • Wstępna kontrola produkowanych detali.
  • Identyfikacja i zgłaszanie problemów z maszynami osobie nadzorującej.
  • Współpraca z doświadczonymi członkami zespołu - ustawiaczami i Shift Leaderem.
  • Udział w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych.
  • Udział we wdrażaniu nowych produktów, narzędzi oraz sprzętu.
  • Udział w regularnych spotkaniach zespołu.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, mile widziane również wyższe.
  • Doświadczenie w ustawianiu maszyn wtryskowych (1-2 lata) – mile widziane.
  • Podstawowe doświadczenie w ustawianiu maszyn: Arburg, Ferromatik, Boy, robotów KUKA- będzie atutem.
  • Zaangażowanie, chęć nauki, systematyczność i umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie atutem.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji