Młodszy Tester Oprogramowania

Asseco Poland S.A.

Opole, opolskie

Asseco Poland jest największą polską firmą informatyczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od ponad 20 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie dla firm i instytucji z kluczowych sektorów gospodarki. To obecnie największa spółka informatyczna w Europie Środkowej oraz szósty producent oprogramowania w Europie. Przez dziennik "Parkiet" uznana za najlepszą spółkę roku 2014 z indeksu WIG20.

Grupa Asseco działa w 54 krajach. Zatrudnia ponad 20 000 osób. Tworzy techonologie, które wspierają funkcjonowanie, a także rozwój ponad 100 000 firm i organizacji. Działając na międzynarodowych rynkach, Asseco zbiera wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla klientów firmy, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości.

Miejsce pracy: Opole

Główne zadania:

  • Rozwiązywanie problemów w ramach świadczonego serwisu dla użytkowanych systemów
  • Wsparcie merytoryczne dla klienta odnośnie zaimplementowanego rozwiązania
  • Kontrola jakości (testowanie) i sprawdzanie poprawności zainstalowanych komponentów oprogramowania głównie w zakresie funkcjonalnym
  • Wprowadzanie zmian w konfiguracji oprogramowania
  • Wykrywanie problemów i błędów oraz ich przyczyn w oprogramowaniu, diagnozowanie miejsc ich występowania
  • Udział w tworzeniu scenariuszy testowych oprogramowania i ich weryfikacji, oraz przeprowadzanie testów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • Podstawowa znajomość języka zapytań SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na pracę z dokumentacją techniczną
  • Komunikatywność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość JAVA, HTML, Linux, Apache, serwery aplikacyjne
  • Podstawowa wiedza w zakresie rachunkowości, księgowości finansowej
  • Wiedza w zakresie rynku papierów wartościowych
  • Umiejętność administrowania bazą danych np.: MySQL, Informix, PostgreSQL
  • Podstawowa znajomość co najmniej jednego narzędzia do automatyzacji testów (np. Selenium,JMeter, SoapUI lub podobne)

Oferujemy:

  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Komfortowe warunki i przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych
  • Pakiet dodatkowych benefitów (szkolenia merytoryczne i językowe, prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.