Młodszy Tester aplikacji webowych / mobilnych

New-Invest

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

New-Invest obecnie dla stałego Klienta, poszukuje specjalisty na stanowisko: Młodszy Tester aplikacji webowych / mobilnych

Zakres odpowiedzialności: Testy manualne
Miejsce pracy: Warszawa
Forma współpracy: B2B
Ilość wakatów: 2

Klient: Firma z branży IT, która realizuje projekty dla klientów z sektora finansowego. Ich klientami są banki oraz zakłady ubezpieczeń.

Obowiązki:
* Testowanie aplikacji mobilnych i webowych
* Stała współpraca z zespołem developerskim
* Planowanie oraz realizacja testów
* Analiza wyników i raportowanie błędów

Wymagania

* Przygotowanie kroków i scenariuszy testowych
* Testy manualne systemów informatycznych
* Mile widziane doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu !

Prezentacja firmy

Agencja Personalna New- Invest specjalizuje się w rekrutacjach profesjon... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości