Młodszy Tester Aplikacji IT

Trimtab Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania

  • Wykonywanie testów aplikacji do zarządzania procesowego klasy BPM
  • Wykonywanie testów aplikacji mobilnych na platformach IOS, ANDROID
  • Wykonywanie testów aplikacji do pracy Contact Center
  • Analizę dokumentacji projektowej
  • Raportowanie wykrytych błędów
  • Raportowanie postępu w testach
  • Monitoring działań naprawczych
  • Przygotowywanie scenariuszy testowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub studenci
  • Co najmniej dobra znajomość Windows oraz MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Skrupulatność, sumienność oraz chęć pogłębiania wiedzy w powierzonym obszarze
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista

Kwalifikacje będące dodatkowym atutem

  • Wiedza na temat podstawowych zapytań SQL
  • Znajomość specyfiki pracy działu Contact Center
  • Doświadczenie w testowaniu systemów/aplikacji informatycznych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach naszej Firmy na stanowisku Analityka Biznesowego, Analityka Systemowego, Wdrożeniowca IT, Programisty
  • Możliwość pracy zdalnej (po przeszkoleniu)
  • Elastyczny czas pracy
  • Zatrudnienie w ramach Umowy o pracę/Umowy o dzieło/Współpracy B2B
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Analityka, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Internet / e-commerce, Praca Badania / Rozwój