BALANS POLAND Sp. z o.o.

Młodszy Technolog

Od: BALANS POLAND Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Sosnowiec k. Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji

Firma Balans Poland Sp. z o. o. (nr certyfikatu 5177), specjalizująca się m.in. w rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla, poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko młodszy technolog. Naszym Klientem jest przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji zaawansowanych technologicznie elementów z tworzyw termoplastycznych i montażu dla przemysłu motoryzacyjnego.

miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska:

  • opracowanie i wdrażanie do produkcji nowych procesów technologicznych
  • nadzorowanie istniejących procesów technologicznych
  • nadzorowanie dokumentacji technologicznej – opracowywanie aktualizacji, dokonywanie zmian
  • zapewnienie kompletnej dokumentacji związanej z procesem technologicznym
  • wprowadzenie rozwiązań technologicznych mających na celu udoskonalenie bieżących procesów
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników w zakresie pracy zgodnie z instrukcjami technologicznymi oraz kontrola ich przestrzegania
  • przygotowanie technologiczne produkcji nowych produktów
  • wdrażanie produktu do produkcji seryjnej
  • nadzorowanie zmian rysunkowych
  • opracowanie oraz analizowanie założeń projektowych produktu
  • przygotowanie BOM oraz kosztów wytworzenia dla nowo wprowadzonych produktów lub ich aktualizacja w oparciu o powstałe zmiany istniejących produktów
  • organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami ergonomii i uwzględnieniem wymagań bhp, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska
  • współpraca z innymi działami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych pod kątem procesu produkcyjnego
  • znajomość metrologii
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • bardzo dobra obsługa komputera oraz znajomość programów typu: MS Office, Auto View oraz programów graficznych do obróbki zdjęć
  • gotowość do podróży służbowych
  • zdolności organizacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • kreatywność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju, wewnętrznego awansu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w branży Automotive
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV.

Informujemy, iż odpowiadamy na wybrane zgłoszenia.