The Harris Products Group/Division of The Lincoln Electric Company
produkuje sprzet do spawania i ciecia gazowego, przemyslowy i specjalistyczny sprzet do regulacji gazu oraz systemy rozprowadzania gazu. Jestesmy firma, która stawia na ciagly rozwój zarówno w sferze produkcji, bezpieczenstwa pracy, satysfakcji klienta jak i na osobisty rozwój pracowników.

We Want Those Who Want To Be the Best

Obecnie poszukujemy osób do pracy w Dzierżoniowie na stanowisko:

Młodszy Technolog

Miejsce: Dzierżoniów

Zadania:

  1. Wdrażanie nowych produktów do produkcji.
  2. Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie produkcji.
  3. Przygotowywanie dokumentacji i nadzór technologiczny nad realizowanymi zleceniami.
  4. Kontrola procesu produkcji oraz jego optymalizacja.
  5. Opracowywanie kosztów produkcji.
  6. Uczestnictwo w projektach organizowanych przez dział Inżynierii.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek mechaniczny).
  2. Znajomość języka angielskiego.
  3. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  4. Znajomość programów typu AutoCAD (SolidWorks będzie dodatkowym atutem).
  5. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.
  6. Znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz lutowania będzie dodatkowym atutem.
  7. Dobra znajomość pakietu Office.
  8. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  1. Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  2. Ciekawą pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym, o ugruntowanej pozycji na rynku.
  3. Dobrą atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku.
  4. Perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych.

Prosimy o dopisanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, (tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).”