Młodszy Technolog w firmie farmaceutycznej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Stryków, łódzkie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Stryków

Nr ref.: MT/Łódź_Piotrkowska/082016/ML

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Młodszy Technolog.

Bezpłatny transport z Łodzi.

Zadania:

  • nadzór nad zgodnością procesów produkcyjnych z dokumentacją technologiczną i zasadami GMP
  • wdrażanie nowych materiałów i technologii do procesu produkcyjnego
  • prawidłowe prowadzenie i rozliczanie procesów produkcyjnych
  • szkolenia pracowników
  • planowanie i raportowanie produkcji
  • udział w zatwierdzaniu dostawców surowców i materiałów opakowaniowych, a także dostawców urządzeń, maszyn i instalacji produkcyjnych

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe techniczne / farmaceutyczne
  • min 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, kosmetyczej, spożywczej lub chemicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Nasza oferta:

  • bezpłatny transport dla pracowników z Łodzi
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szeroki wachlarz benefitów (karta Lunch, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie NNW)
  • bogaty pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: